LOGOWANIE
nie masz konta? Zarejestruj się
WYSZUKIWARKA
Trenażer Elite Trainer Suito -

Trenażer Elite Trainer Suito
[EL0191001]

Trenażer Elite Trainer Suito zdjęcie nr
 

OPIS PRODUKTU

Mocny, solidny i cichy Suito to interaktywny trenażer zaprojektowany z myślą o łatwym, realistycznym i dokładnym treningu na rowerze stacjonarnym. Jest to pierwszy trenażer Elite z napędem bezpośrednim, który jest całkowicie złożony fabrycznie, ponieważ ma fabrycznie zainstalowaną kasetę Shimano 11-rzędową. Dzięki szybkiej i łatwej konfiguracji Plug & Play oraz cienkiemu i kompaktowemu konturowi Suito zapewnia maksymalną kompatybilność z większością rowerów, stając się jednym z najbardziej wydajnych i łatwych w użyciu trenażerów, na jakie może liczyć kolarz.

Wśród interaktywnych modeli trenażerów Elite, Suito jest innowacyjny, ponieważ ma praktyczną konfigurację Plug & Play, zaprojektowaną tak, abyś mógł od razu odbyć szybką i łatwą sesję treningową na rowerze stacjonarnym. Suito ma fabrycznie zainstalowaną kasetę Shimano 11-biegową i charakteryzuje się w pełni zmontowaną strukturą, idealną do rozpoczęcia sesji rowerowych w domu. Ponieważ nie musisz montować kasety ani nóżek, wystarczy położyć rower na podstawce i podłączyć do źródła zasilania. Całkowity czas konfiguracji: mniej niż pięć minut

Solidna stalowa konstrukcja to kolejna cecha wyróżniająca ten trenażer - idealnie nadaje się do zapewnienia stabilności i trwałości nawet podczas najbardziej intensywnych sprintów. Elegancki i agresywny, solidny i mocny - Suito ma szerszą podstawę nośną ze wstępnie zmontowanymi nogami, zaprojektowanymi tak, aby automatycznie blokowały się po rozłożeniu. To wszystko, czego potrzebujesz, aby jak najszybciej rozpocząć treningi na rowerze stacjonarnym. Ponadto, opływowa konstrukcja zapewnia kompatybilność z różnymi modelami rowerów i zestawami zębatkowymi na rynku. Suito zaprojektowano również z myślą o ograniczeniu bałaganu w dowolnym miejscu: jego wąski profil, zintegrowany uchwyt i zmniejszone rozmiary ułatwiają transport i przechowywanie, nie martwiąc się o to, ile miejsca zajmie.

Ile korzyści możemy zaoferować, aby osiągnąć swoje cele na każdym treningu? Odpowiedź brzmi: moc, dokładność, interaktywność. Suito symuluje nachylenia do 15%. Liczby te plasują go wprost wśród naszych najbardziej wydajnych interaktywnych trenażerów rowerowych. Dzięki oporności przekraczającej 1900 watów przy prędkości 40 km/h i 2900 wat przy 60km/h Suito jest zdecydowanie jednym z najmocniejszych dostępnych modeli do użytku domowego, idealnym narzędziem do uwolnienia całej siły, nawet najbardziej wymagających sprintów.

Kalkulowana moc z dokładnością +-2,5%;

Maksymalne symulowane nachylenie 15%;

Interakcja z aplikacjami Windows, MAC, tabletami oraz smartfonami dzięki ANT+, Bluetooth

Kompatybilny z osiami QR 130-135x5mm oraz Thru Axle 142x12mm

Zestaw zawiera:
- trenażer Elite Suito
- podstawka pod koło Elite
- kaseta 11s Shimano 105 11/28T
- licencja My E-Training na 1 rok
- licencja Zwift na 1 miesiąc
- adaptery Thru-axle (130 & 135 x 5mm, 142x12mm)
- instrukcja obsługi

kod produktu: EL0191001
CENA PRODUKTU

2 899,00 PLN

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij

Blog

RELACJE Z ZAWODÓW

 

WYDARZENIA ROWEROWE

 

NOWINKI SPRZĘTOWE

 

 

Przeczytaj !!!

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepy biuletyn.


Chcę się zapisać do newslettera
Chcę się wypisać z newslettera
FACEBOOK