Nowy Trek Rail 2023 : 4 generacja - rewolucja w świecie elektrycznych MTB?
Nowy Trek Rail 2023 : 4 generacja - rewolucja w świecie elektrycznych MTB?

Nowy Trek Rail 2023 : 4 generacja - rewolucja w świecie elektrycznych MTB?

Nowa generacja rowerów elektrycznych Trek Rail 2023 to prawdziwy przełom w świecie e-MTB. Firma Trek, znana z produkcji wysokiej jakości rowerów górskich, wprowadza na rynek swoją najnowszą ofertę - 4 generację przebojowego modelu Rail. 

 

Trek Rail 2023 - co nowego w gen. 4?

 

Raile to rowery elektryczne, które łączą w sobie niezwykłe osiągi z doskonałą jakością wykonania. W porównaniu do poprzedniej generacji, gen. 4 wprowadza szereg nowości i usprawnień. Przyjrzyjmy się zmianom:| Unowocześniona geometria ramy

 

Trek Rail 2023 gen. 4 posiada unowocześnioną geometrię ramy, która gwarantuje jeszcze lepszą kontrolę i stabilność podczas jazdy w trudnym terenie. Nowa geometria sprawia, że rower jest bardziej zwrotny i łatwiejszy w prowadzeniu na stromych zjazdach oraz technicznych odcinkach.


 

 

| Większa bateria i nowy silnik Bosch

 

Nowa generacja została wyposażona w nowy silnik Bosch Performance Line CX, który oferuje jeszcze lepsze osiągi i większy zasięg

Ponadto, rowery z tej generacji posiadają większe baterie o pojemności 750Wh (w przypadku modeli na ramie włókna węglowego) oraz 625Wh (dla modeli na ramie aluminiowej). Dzięki temu zasięg roweru jest znacznie większy, co pozwala na dłuższe i bardziej wymagające wycieczki.


 

 

| Nowoczesny system sterowania i kontroler Bosch

 

Odświeżona wersja rowerów Rail została wyposażona w nowoczesny system sterowania Bosch eBike Flow oraz zintegrowany z ramą kontroler, który pozwala na wygodne korzystanie z wszystkich funkcji roweru. 

Minimalistyczna manetka na kierownicy umożliwia błyskawiczne zmiany trybów wspomagania oraz aktywację trybu Walk, gdy jest to potrzebne.


 

 

Trek Rail 2023 gen. 4 - porównanie z poprzednią generacją

 

Warto porównać nową generację rowerów Trek Rail 2023 z poprzednią, aby zrozumieć, jakie korzyści płyną z wyboru nowego modelu. Oto najważniejsze różnice:| Geometria ramy

 

Nowa geometria ramy wprowadzona w gen. 4 pozwala na jeszcze lepszą kontrolę roweru w trudnym terenie oraz większą stabilność podczas jazdy

Kąt główki ramy wynosi teraz 64,5 stopnia, a rozstaw ramy został wydłużony. To sprawia, że rower jest bardziej zwrotny i łatwiejszy w prowadzeniu na stromych zjazdach oraz technicznych odcinkach.

 | Silnik i bateria

 

W porównaniu do poprzedniej generacji, rowery Trek Rail 2023 gen. 4 zostały wyposażone w nowy silnik Bosch Performance Line CX oraz większe baterie o pojemności 750Wh (w przypadku modeli na ramie włókna węglowego) oraz 625Wh (dla modeli na ramie aluminiowej). 

 

 

Dodatkowy nowy tryb e-MTB Lite, lżejszy, bardziej naturalny tryb, znacząco wydłużaj czas jazdy na jednym ładowaniu. Dzięki temu zasięg roweru jest znacznie większy, co pozwala na dłuższe i bardziej wymagające wycieczki niż w przypadku modeli 2022. 

 

| System sterowania i kontroler

 

Nowa generacja rowerów Trek Rail 2023 została wyposażona w nowoczesny system sterowania Bosch eBike Flow oraz zintegrowany z ramą kontroler, który pozwala na wygodne korzystanie z wszystkich funkcji roweru. W poprzedniej generacji rowerów takie rozwiązanie nie było dostępne. Wygodna manetka pozwala na płynne sterowanie trybami.
 

 

Jeśli zainteresowała Cię nowa generacja rowerów Trek Rail 2023, zapraszamy do zakupów w naszym sklepie MyBike.pl. Oferujemy szeroki wybór rowerów Trek, w tym modele z nowej generacji gen. 4. Zapraszamy do sklepu stacjonarnego, gdzie nasi specjaliści fachowo doradzą i pomogą wybrać idealny rower dla Ciebie. 


przejdź do kategorii >> Rail generacji 4


przejdź do kategorii >> Rail generacji 3


przejdź do kategorii >> Rail generacji 2

 

Nie czekaj dłużej, sprawdź ofertę rowerów Trek Rail 2023 gen. 4 w sklepie MyBike.pl i dołącz do grona zadowolonych klientów!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl