Zupełnie nowy Slash - 6 generacja dla ostrzejszej jazdy!
Zupełnie nowy Slash 8 - 6 generacja dla ostrzejszej jazdy!

Zupełnie nowy Slash - 6 generacja dla ostrzejszej jazdy! 

 

Najnowsza, szósta generacja Slash wprowadza wiele ulepszeń i innowacji, które pozwolą Ci zdobywać upragnione szczyty. 

Co się zmieniło? Jakie są nowe funkcje, usprawnienia? Jak wygląda nowy Slash na tle starszej generacji? 

 

 

"Slash to rasowa maszyna enduro stworzona z myślą o zmierzeniu się z najtrudniejszymi trasami na Ziemi.

Dzięki 170 mm skoku z przodu i z tyłu, kołom różnych rozmiarów oraz nowej konstrukcji z wysoko położoną osią obrotu wahacza, Slash nie tylko zjeżdża jak bestia, ale też frunie po podjazdach z przeszkodami o ostrych krawędziach, które zmuszą Twoich znajomych do prowadzenia roweru."

  

| Jeszcze bardziej agresywna geometria 

 

Wyjątkowa stabilność podczas zjazdów dzięki bardzo płaskiemu kątowi główki ramy 63,5° i usprawnione pedałowanie dzięki stromej rurze podsiodłowej pod kątem 77°. 

 

 

Szósta generacja została wyposażona w całkowicie nową ramę z konstrukcją zawieszenia z wysokim punktem obrotu. Skok z tyłu został zwiększony ze 160 do 170 mm, a charakterystykę zawieszenia można regulować za pomocą chip'a

 

| Wysoka oś wahacza bez odbijania pedałów

 

Wysoka główna oś obrotu pozwala na niewielkie cofnięcie osi tylnego koła w momencie, gdy ugina się zawieszenie. To umożliwia łatwiejsze pokonywanie przeszkód w górskim terenie. 

Zastosowanie dodatkowych zębatek pozwala na wydłużenie łańcucha bez dodatkowego naprężenia, dzięki czemu zapobiega gwałtownemu odbiciu pedałów, nawet w najbardziej wymagających warunkach. 

 

 

Krzywa Anti-Squat to krzywa kontroli ugięcia w celu zapobieżenia przysiadaniu roweru. Graficznie przedstawia porównanie wydajności dla 5 i 6 generacji Slash oraz obecnego Top Fuel. 

 

| Stroma trasa czy wyścig?

 

Fabrycznie nowy Slash jest wyposażony w większe, przednie koło 29" dla efektywnego przetaczania się po dużych nierównościach i mniejsze, tylne 27,5" pozwalające szaleć na stromych i ciasnych odcinkach. 

 

 

Możesz zatrzymać bardziej motocrossowy układ na ciężkie warunki, lub wymienić tylne koło na 29" i cieszyć się pełną prędkością. 

 

| Diabeł tkwi w szczegółach 

 

Unowocześniono osłonę minimalizującą ruch łańcucha, dzięki czemu pojedziesz szybciej i ciszej. 

 

Każdy model Slash jest chroniony zdejmowanymi osłonami w dwóch gęstościach chroniącymi przed kamieniami i uszkodzeniami. Dodatkowo modele z włókna węglowego zyskały dodatkową wbudowaną osłonę Carbon Armor - odporny na uderzenia laminat umieszczony pod lakierem. 

 

 

Przyjdź do sklepu i poznaj Slash Gen 6

 


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl