Najlepsze filmy MTB
Dla pozostających w domu najlepsze filmy MTB
Pozostanie w domu w celu obejrzenia wspaniałego filmu o rowerach górskich, to dla miłośników MTB najlepsza rzecz zaraz po jeżdżeniu po szlakach. Istnieje duża szansa, że kiedy tak naprawdę nie jeździsz na rowerze, myślisz o wyjściu na rower lub obserwujesz, jak ktoś jedzie.
 
 
Zebraliśmy kilka z naszych ulubionych filmów MTB, aby pomóc Tobie i klientom w zachwyceniu się zbiorowym powrotem na szlaki.
 
 
 
 
Filmowe arcydzieło Anthill Films, które jest teraz dostępne na Amazon Prime, przypomina nam o znaczeniu życia w tej chwili. Jeśli masz duszę, ten film przygotuje cię do ostrej jazdy.
 
 

 
Druga dawka freestylowego kolarstwa górskiego z udziałem epickiej hiszpańskiej wsi i pełnej załogi Trek C3 Project.
 
 

 
Anthill Films obala wszystko, co myślisz o kolarstwie górskim, w tej burzącej wszelkie kanony produkcji dla marzycieli i łamiących zasady.
 
 

 
Going In zapewnia niefiltrowane spojrzenie na życie poza rowerem sportowców Trek MTB, którzy doświadczają wzlotów i upadków treningu, wyścigów i życia dla sportu, który kochają
.
 

 
Jeśli kiedykolwiek bawiłeś się na szlaku, zawdzięczasz to doświadczenie rowerzystom z tego filmu - założycielom kontrkulturowego ruchu MTB, który rozpoczął się w San Francisco w latach siedemdziesiątych.
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl