Dla pozostających w domu najlepsze filmy MTB
Dla pozostających w domu najlepsze filmy MTB
Pozostanie w domu w celu obejrzenia wspaniałego filmu o rowerach górskich, to dla miłośników MTB najlepsza rzecz zaraz po jeżdżeniu po szlakach. Istnieje duża szansa, że kiedy tak naprawdę nie jeździsz na rowerze, myślisz o wyjściu na rower lub obserwujesz, jak ktoś jedzie.
 
Zebraliśmy kilka z naszych ulubionych filmów MTB, aby pomóc Tobie i klientom w zachwyceniu się zbiorowym powrotem na szlaki.
 
Podziel się tymi filmami ze swoimi klientami, inspirując ich do kręcenia, kiedy będą mogli znów wspólnie odwiedzić szlaki.
 
Filmowe arcydzieło Anthill Films, które jest teraz dostępne na Amazon Prime, przypomina nam o znaczeniu życia w tej chwili. Jeśli masz duszę, ten film przygotuje cię do ostrej jazdy.
 
Druga dawka freestylowego kolarstwa górskiego z udziałem epickiej hiszpańskiej wsi i pełnej załogi Trek C3 Project.
 
 Anthill Films obala wszystko, co myślisz o kolarstwie górskim, w tej burzącej wszelkie kanony produkcji dla marzycieli i łamiących zasady.
 
Going In zapewnia niefiltrowane spojrzenie na życie poza rowerem sportowców Trek MTB, którzy doświadczają wzlotów i upadków treningu, wyścigów i życia dla sportu, który kochają.
 
Jeśli kiedykolwiek bawiłeś się na szlaku, zawdzięczasz to doświadczenie rowerzystom z tego filmu - założycielom kontrkulturowego ruchu MTB, który rozpoczął się w San Francisco w latach siedemdziesiątych.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl